Partnerzy

Produkty marki Sutricon to sprawdzone rozwiązanie na każdy rodzaj blizn. Zmniejszają, rozjaśniają i widocznie wygładzają blizny. Silikonowe plastry Sutricon są elastyczne, przezroczyste i ultracienkie. Najlepiej sprawdzą się na bliznach na nieruchomych powierzchniach ciała. Żel silikonowy Sutricon dzięki aksamitnej, matowej konsystencji jest niewidoczny, szybko się wchłania i może być stosowany pod makijaż. Sutricon żel najlepiej się sprawdzi na bliznach na wszystkich ruchomych powierzchniach ciała i na twarzy. Odzyskaj pewność siebie i zapomnij o swojej bliźnie!

Maść SutriHeal Forte 5% przeznaczona jest do gojenia ran. Stosowana jest w celu przyspieszenia gojenia zakażonych i niezakażonych skaleczeń, otarć, pęknięć, zadrapań, owrzodzeń i oparzeń skóry u ludzi. Tworzy warstwę ochronną, która ułatwia gojenie rany. Zawiera wyciąg z żywicy świerku norweskiego, który wykazuje silne działanie przeciwdrobnoustrojowe na bakterie i pewne grzyby, w tym drożdże. Maść działa przeciwzapalnie oraz ułatwia proces powtórnego nabłonkowania skóry.
Moc natury w walce z ranami!

Produkty SutriSept (płyn i hydrożel) służą do oczyszczania, irygacji i nawilżania różnego rodzaju ran. Zawierają dobrze tolerowaną substancję PHMB (poliheksanid) i mogą być alternatywą dla stosowanych dotychczas środków na rany. Zapewniają wygodne i bezbolesne oczyszczanie ran. Dodatkowo przyczyniają się do ich gojenia. Mogą być stosowane przez dłuższy czas.
Pierwsza pomoc na każdy rodzaj ran!

Produkty marki Mucovagin przeznaczone są do kompleksowej pielęgnacji okolic intymnych u kobiet w każdym wieku. Zawierają drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy HA 100-300 kDa (BASHYAL™), który nawilża oraz przyśpiesza procesy regeneracji i gojenia okolic intymnych. Mucovagin występuje w trzech postaciach dopasowanych do specyficznych potrzeb kobiet: globulki, żel i emulsja.