Partnerzy

Produkty marki Sutricon to sprawdzone rozwiązanie na każdy rodzaj blizn. Zmniejszają, rozjaśniają i widocznie wygładzają blizny. Silikonowe plastry Sutricon są elastyczne, przezroczyste i ultracienkie. Najlepiej sprawdzą się na bliznach na nieruchomych powierzchniach ciała. Żel silikonowy Sutricon dzięki aksamitnej, matowej konsystencji jest niewidoczny, szybko się wchłania i może być stosowany pod makijaż. Sutricon żel najlepiej się sprawdzi na bliznach na wszystkich ruchomych powierzchniach ciała i na twarzy. Odzyskaj pewność siebie i zapomnij o swojej bliźnie!

Produkty marki Mucovagin przeznaczone są do kompleksowej pielęgnacji okolic intymnych u kobiet w każdym wieku. Zawierają drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy HA 100-300 kDa (BASHYAL™), który nawilża oraz przyśpiesza procesy regeneracji i gojenia okolic intymnych. Mucovagin występuje w trzech postaciach dopasowanych do specyficznych potrzeb kobiet: globulki, żel i emulsja.

Produkty SutriSept (płyn i hydrożel) służą do oczyszczania, irygacji i nawilżania różnego rodzaju ran. Zawierają dobrze tolerowaną substancję PHMB (poliheksanid) i mogą być alternatywą dla stosowanych dotychczas środków na rany. Zapewniają wygodne i bezbolesne oczyszczanie ran. Dodatkowo przyczyniają się do ich gojenia. Mogą być stosowane przez dłuższy czas.
Pierwsza pomoc na każdy rodzaj ran!

Maść SutriHeal Forte 5% przeznaczona jest do gojenia ran. Stosowana jest w celu przyspieszenia gojenia zakażonych i niezakażonych skaleczeń, otarć, pęknięć, zadrapań, owrzodzeń i oparzeń skóry u ludzi. Tworzy warstwę ochronną, która ułatwia gojenie rany. Zawiera wyciąg z żywicy świerku norweskiego, który wykazuje silne działanie przeciwdrobnoustrojowe na bakterie i pewne grzyby, w tym drożdże. Maść działa przeciwzapalnie oraz ułatwia proces powtórnego nabłonkowania skóry.
Moc natury w walce z ranami!